Søstrene Storaas

  Else Storaas    Salgsansvarlig  Skuespillerutdanning fra London.     Telefon +47 478 75 323   else@storaas.no

Else Storaas

Salgsansvarlig
Skuespillerutdanning fra London.

Telefon +47 478 75 323
else@storaas.no

  Solveig Storaas    Daglig leder og kjøkkensjef hotell  Kokkeutdanning fra Canada og utdannet lærer.     Telefon +47 915 66 923   solveig@storaas.no

Solveig Storaas

Daglig leder og kjøkkensjef hotell
Kokkeutdanning fra Canada og utdannet lærer.

Telefon +47 915 66 923
solveig@storaas.no

  Henriette Storaas    Daglig leder event & reiser  Event Management Sydney, Australia.     Telefon +47 902 83 880   henriette@storaas.no

Henriette Storaas

Daglig leder event & reiser
Event Management Sydney, Australia.

Telefon +47 902 83 880
henriette@storaas.no

 

Ansatte
søstrene storaas
event & reiser

  Jarle Storaas    Prosjektleder, eier og styreleder      Telefon +47 971 53 210   jarle@storaas.no

Jarle Storaas

Prosjektleder, eier og styreleder

Telefon +47 971 53 210
jarle@storaas.no

  Olav Goberg    Prosjektleder      Telefon +47 930 66 424   olav@storaas.no

Olav Goberg

Prosjektleder

Telefon +47 930 66 424
olav@storaas.no

  Pia Antonette Spanggaard    Prosjektleder      Telefon +47 410 16 644   pia@storaas.no

Pia Antonette Spanggaard

Prosjektleder

Telefon +47 410 16 644
pia@storaas.no


Ansatte
søstrene storaas
hotell

  Robert Larsson    Bookingansvarlig

Robert Larsson

Bookingansvarlig

  Ghokan Samraoglu    Hovmester

Ghokan Samraoglu

Hovmester